ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ во најкусото здолниште досега

Ќерката на Цеца, убавата Анастасија Ражнатовиќ која веќе тргна по стапките на мајка си и стана пејачка, се фотографираше со најкратко здолниште до сега.

Таа постојано мами воздишки и лајкови на Инстаграм каде е секојдневно активна.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно