ФОТО: Елена Стојановска покажа дека е ултра згодна и во бикини

Таа е една од најубавите и најхаризматичните македонски ТВ водителки.

Шармантната Елена Стојановска гледачите речиси секое утро имаат прилика да ја гледаат на утринската програма на ТВ Сител „Ја сакам Македонија“, каде со својот професионален пристап ги информира гледачите.

Но, секој има пауза од работа, особено за време на летните одмори, а дојде ред и Елена заедно со семејството да се одмори покрај вода на плажа.

Имено, таа на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во црно бело бикини додека ужива во своето кафе.

Мора да се признае дека Елена изгледа одлично, а мајката природа ја дарила да има фит изглед иако е мајка и несекојдневна убавина која не се заборава.

Коментари

Популарно