ФОТО: Ноне позираше на бродската палуба

Некогашната македонска пејачка Ноне Неделковски и покрај тоа што долги години не е дел од македонската музичка сцена, живее и работи на брод, таа е сеуште актуелна.

Со секоја своја објава на социјалните мрежи го привлекува вниманието на македонската јавност. На нејзиниот Инстаграм профил објави фотографии на кои позира на бродска палуба во секси издание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mylife #cruising #seascape #truecolors @oceanimagesuk

A post shared by Bonnie 🇲🇰 (@nona.bonnie) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#travelphotography #blackandwhitephotography @oceanimagesuk

A post shared by Bonnie 🇲🇰 (@nona.bonnie) on

Коментари

Популарно