ФОТО: Душица ги покажа облините на плажа

Водителката на „Задруга“ ужива со својата ќерка во Тунис, од каде објавува фотографии на Инстаграм и добива мноштво комплименти за изгледот.

Душица Јаковлјевиќ гордо се соблече на плажа, а има и што да покаже.

Малку е да се каже дека водителката добро го затегнала задникот и струкот, а бујните гради се во прв план на фотографиите.

Погледнете:

Коментари

Популарно