ФОТО: Тешка сообраќајка во Аеродром

Тешка сообраќајка вчеравечер се случи на раскрсницата во Аеродром, во близина на Џевахир Холдинг.

Полицијата е на терен, се очекуваат подетални информации во текот на денот.

Коментари

Популарно