ФОТО: Лила во бел костим за капење

Најпопуларната македонска водителка, Лила со бујното деколте сподели фотографија на Инстаграм од која се крева притисокот.

За само неколку часа фотографијата собра над 2.000 лајка и неколу комнетари.

Коментари

Популарно