ФОТО: Ријана се пофали со НАША ЕЛЕНА РИСТЕСКА пред 8 милиони следбеници

Нашата најпозната и најубава рнб и поп пејачка Елена Ристеска стана инспирација за Ријана и нејзиниот тим од Fenty Beauty мејк-ап линијата.

Имено, фотографијата од совршеното лице на Елена Ристеска се најде на официјалниот инстаграм профил на мејк-ап линијата на Ријана.

И сето ова се случи откако Елена го доби совршениот изглед под вештите раце на мејк-ап артистот Даниел Николовски, кој ја постираше фотографијата на неговиот инстаграм профил.

Потоа се е историја. Убавото лице на Елена се шерува со брзина на светлината.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daniel Nikolovski 💎 (@danielnikolovskiofficial1) on

И Елена се заблагодари :)

Коментари

Популарно