ФОТО: Вереницата на Дарко Лазиќ се прошета без грам шминка

Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ се прошетаа со синот Алексеј, а вереницата на српскиот пејач одлучила од дома да излезе во 2природно издание“. Ваквото појавува изненадило многумина кои навикнале младата Гагиќ секогаш да ја гледаат целосно нашминкана.

Марина била без шминка, па веднаш привлекла внимание, со голед на тоа дека Гагиќ ретко кога на Инстаграм објавува фотографија без да е целосно средена.

Погледнете:

Коментари

Популарно