ФОТО: Антониа Гиговска сподели фотографија со мајка ѝ - се гледа од кого ја наследила ...

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својата мајка, на која се гледа од кој пејачката ја наследила својата убавина.

„Мојот свет, мојата поддршка, моето сè“- напиша таа во описот на фотографија каде позира насмеана заедно со мајка си.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my WORLD,my SUPPORT, my ALL,my MAMA💞

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on

Коментари

Популарно