ФОТО: Ќерката на Кнез е вистинска с*kс бомба

Ксенија Кнежевиќ е ќерката на познатиот пејач Кнез, а и самата тргна во водите на музиката откако е дел од триото „Hurricane" кои се во трендинг со песната „Favorito". Ксенија има 23. години и е бомба.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно