(ФОТО) Лила: Денес е Бела ноќ а јас сум црна

Убавата водителка на „Се или нешто" на Сител Тв, Лила Филиповска, се пошегува за Бела ноќ па сподели фотографија од себе со црна коса.

- Бела ноќ а јас црна, напиша водителката на Инстаграм.

Лила освен што со години е на екраните, таа е и инфлуенсерка на Инстаграм со 178.000 следбеници кои секојдневно ги радува со секси фотографии. 

Коментари

Популарно