ФОТО: Страшна сообраќајна несреќа во Кисела Вода

Вчеравечер во општината Кисела Вода се случи страшна сообраќајна несреќа помеѓу автомобил и цистерна од Комунална хигиена. 

Повредени нема, полицијата работи на расчистување на случајот. Со повеќе детали во текот на денот.

Коментари

Популарно