ФОТО: Позираше во чипкани гаќички и топлес

Една од најпознатите сопруги на светски познатите фудбалери, Ванда Икарди постојано е во центарот на вниманието поради нејзиниот провокативен изглед.

Имено на својот инстаграм профил таа постојано објавувапровокативни фотографии, па така и овојпат таа објави фотка во чипкани гаќички и топлес.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

La bellezza può essere pericolosa, ma l’intelligenza è letale .. Notte ❤️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коментари

Популарно