ФОТО: Македонската фолкерка позираше по гаќички со бујното деколте во преден план

Македонската фолкерка Ирена Вељовска објави неколку секси фотографии на социјалните мрежи.

На една од нив позира во долна облека, а бујното деколте е во пред план.

„Сликава е само за Трифун“, напиша во опис пејачката.

Коментари

Популарно