Фото: Кој ја масира Марија Шерифовиќ?

Марија Шерифовиќ едвај чекаше да заврши карантинот, за да се посвети на своето тело , таа веднаш посети салон за убавина.

Пејачката неодамна откри дека по карантинот започнала диета за да ги изгуби килограмите што ги стекнала додека престојувала дома два месеци, а сега решила да се опушти малку.

Марија го посети салонот каде уживаше во целосна масажа на телото, за што  се пофали на Инстаграм и објави момент како физиотерапевт ја масираше.

Коментари

Популарно