Кој прв ќе и нап..ви дете?

Дури 15 мажи се натпреваруваат да  и направат дете на една жена (40) во новото шоу на Фокс Labor of Love.

На шоуто  домаќин е Кристин Дејвис, најпозната по улогата на конзервативната Шарлот во серијалот „Сексот и градот“. Главниот протагонистка е Kristi Kecmen, која сака да има дете пред да и „отчука“ биолошкиот часовник, а во моментов  таа разведена.

Како што вели, изминаните години нејзината кариера  и била на прво место, таа сака да го најде човекот од нејзиниот живот, но уште поважно, таткото на своето дете.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you everyone who tuned in for episode 1 of @laboroflovefox 🙏🏻 I hope you had as much fun as I did and I can’t wait to share the rest of this journey with you! Be prepared for laughter, tears, surprises, and an ending you didn’t see coming! Much love to you all ❤️ • • • • • #fierce #unstoppable #motherhood #shemeansbusiness #LaborofLove #herbusiness #bossbabetribe #creativechics #dreamersandoers #femaleentrepreneur #girlbosses #bossbabesquad #hersuccess #womenintheworld #sisterhoodovercompetition #thisgirlmeansbusiness #womensupportingwomen #sayyestosuccess #womenwithambition #womenwholead #lifesgreatestadventure #myjourney #femaleempowerment #women #bossbabe #goafteryourdreams #makeithappen #gobigorgohome #themodernmamanista #FOXtv

A post shared by Kristy Katzmann (@kristykatzmann) on

"Само што наполнив 40 години и раскинав една врска. Излегував на состаноци затоа што сакам да започнам семејство, а времето не е на моја страна. Мислам дека многу жени ќе се идентификуваат со мене", рече таа.

Со оглед на тоа дека таа треба да има бебе на крајот од шоуто, јасно е зошто таа емисија е поконтроверзна од повеќето слични емисии во кои се бара партнер.

Првата емисија започнува со донација на сперма. Додека мажите чекаат во ред да ја наполнат чашата, Krisitn Dejvis им објаснува дека ќе се анализира нивната сперма и ќе се провери нивната плодност, а зависи од тоа дали ќе останат на шоуто.

Продуцентот Loren Girion  призна дека мажите не знаеле дека ќе донираат спермата сè додека Kristin Dejvis не им кажала пред камерата, пренесува Index.hr.

„Тие се согласија“, коментираше таа.

Покрај тоа, тие ќе треба да покажат како се справуваат со децата, да менуваат пелени, да се грижат за соба полна со деца и да ги поврзат со уред што симулира породилни болки.

"Една од најголемите „дилеми“  ми беше дека нема да има мажи што го сакаат ова. Мислам дека вистинскиот тест беше анализа на сперматозоидите веднаш штом ме сретнаа", коментираше Кристи Кецмен.

Таа додаде дека најтешко за неа  е  што  ќе мора да „исфрла“ еден маж од серијата секоја недела

Коментари

Популарно