ФОТО: Ноне позираше на бродската палуба

Некогашната македонска пејачка Ноне Неделковски и покрај тоа што долги години не е дел од македонската музичка сцена, живее и работи на брод, таа е сеуште актуелна.

Со секоја своја објава на социјалните мрежи го привлекува вниманието на македонската јавност. На нејзиниот Инстаграм профил објави фотографии на кои позира на бродска палуба во секси издание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mylife #cruising #seascape #truecolors @oceanimagesuk

A post shared by Bonnie 🇲🇰 (@nona.bonnie) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#travelphotography #blackandwhitephotography @oceanimagesuk

A post shared by Bonnie 🇲🇰 (@nona.bonnie) on

ФОТО: На Емилија Розман и треба внимание, па се фотна топлес само во танга!

- Шокантно! Емилија Розман и оваа година не ја облече монтката на плажа. 😮🙄🐠🐙🦀🐚🦈🦑🐟🐡, напиша манекнката во коментар на својата топлес фотографи од плажа со цел да ги испровоцира медиумите да ја објават оваа нејзина фотографи.

Еве Емилија, ти успеЈа, повторно си во центарот на вниманието. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emilija Rozman (@rozmanticna) on

ФОТО: Хајди Клум го надува градите - ОГРОМНИ се!!!

Манекенката Хајди Клум (46) умее да го привлече вниманието на своите фанови на Инстаграм. Пред само неколку дена папараците ја сликаа како се сонча топлес покрај братот на нејзиниот сопруг, а откако тоа се најде во сите медиуми, Хајди го возврати ударот и тоа на оригинален начин.

Таа објави фотографија со гума за пливање која е во форма на голи гради. „Позирам топлес за мојот сопруг“, напиша Хајди, откако ја сподели фотографијата. Атрактивната манекенка и ТВ водителка се омажи по втор пат за 17 години помладиот музичар Том Каулиќ (29).

ФОТО: Помало и пожешко НЕ може!

Манекенката позната под псевдонимот CJ Sparxx го помина денот во минијатурно бикини , кое изгледаше како секој момент ќе падне.

Три парченца ткаенина се држат на проѕирни врвки , а таа ги објави фотографиите и го запали Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CJ SPARXX (@cjsparxx) on

Повеќе фотографии од плејбој зајачицата со клик ТУКА

Популарно