ФОТО: Милица Павловиќ даде голема сума пари за луксузен стан

Српската пејачка Милица Павловиќ седум години откако ја започна својата пејачка кариера реши да се почести себе си. Имено некогашната учесничка во „Ѕвездите на гранд“ се поднови со луксузен стан вреден цело богатство.

Како што пишуваат српските медиуми станот има 90 метри квадратни во строгиот центар на Белград каде квадрат изнесува и до 3 илјади евра. По проста математика таа за станот искеширала вртоглави 270 илјади евра и тоа без истиот да биде опремен.

Павловиќ освен што дала брдо пари за станот, таа за опремување на истиот искеширала 50 илјади евра, пренесува Папарацо Лов. Нејзини соседи се Саша Ковачевиќ и Новак Ѓоковиќ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤘🏽

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💉 Wearing | @biljanatipsarevic

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👠 Wearing | @ninarajakatelier

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

ФОТО: Бела Хадид позираше "како од мајка родена"

Чиста десетка за деколтетот на Бела Хадид. Убавата манекенка покажа повеќе од кога било. Но, сепак во преден план изненадувачки била нејзината фризура.

Чиста десетка за деколтетот на Бела Хадид. Убавата манекенка покажа повеќе од кога било. Но, сепак во преден план изненадувачки била нејзината фризура. Популарната манекенка новата фризура ја престави на ревија во Лондон.

Погледнете ја: 

ФОТО: Карлеуша на снимање се појави во чизми од 1290 долари

Во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ Карлеуша повторно се појави на снимање и привлече огромно внимание со стајлингот.

Новата сезона ќе почне да се емитува од 21 септември.Пејачката се појави на снимање во чизми од 1.295 долари, вистинска ситница.

Погледнете ја: 

ВИДЕО: На Инстаграм ја следат 2.000.000 луѓе поради перверзиите кои ги изведува

Моделот и инфлуенсерка, 21-годишната Микајла Саравија има долг јазик дури 16 сантиметри, поради кој на Инстаграм ја следат дури 2 милиони луѓе, а на основа на долгиот јазик таа и заработува.

Заработува од 6.000 до 20.000 долари така што на видеата кои ги објавува на Инстаграм лиже разни предмети. Сето тоа е проследено со секси гардероба и провокативни пози.

Уште во основно училиште таа станала свесна за фактот дека е поинаква.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Comment if it’s your birthday and I’ll say happy birthday 🎊🎁🎂 Don’t lie

A post shared by KKVSH (@kkvsh) on

-За својот долг јазик станав свесна во шесто одделение. Сакав да бидам поинаква - раскажала таа во едно интервју.

Вели дека поради популарноста која ѝ ја донел долгиот јазик не станала вообразена.

-Стојам со двете нозе на земја. Сакам луѓето тоа да го сфатат - рекла Микајла.

Најголема инспирација во животот ѝ е нејзината мајка.

-Таа е многу силна жена, а јас сум горда на се што сум постигнала - рекла искрено Микајла.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Y’all like my new hair style? 💁🏽‍♀️

A post shared by KKVSH (@kkvsh) on

Популарно