Дали таа во живо на ТВ орал,о го задоволи?

Цела Србија беше запрепастена синоќа од скандалот што синоќа се емитуваше во живо, кога проститутка, Вида Кокиќ, орално  го задоволуваше  учесничката на ријалити шоуто Парови Урош Анѓелиќ.

Вечерва, сепак, пред ново емитување на шоуто, се појави контроверзија за тоа дали се случила скандалозна ситуација, а додека гледачите тврдеа дека виделе експлицитен и скандалозен чин, водителката, во име на Телевизија Хепи, и рече на жената што се вклучи на програмата: „Вечерва по 21 часот ќе утврдиме дали се случитоа или не“.

„Тврдиме дека тоа беше шоу“, додаде водителката во име на телевизијата што ја претставува.

После тоа и Урош Анѓелиќ даде свое видување а целата ситиација,наводно тој беше орално задоволен од проститутката Вида Кокиќ, кој бил гостин на Риалити шоуто,  тој се оправдувал и покрај тоа што сè беше фотографирно.

- Гледачите го гледаат тоа како што сакаат, не како што е,  синоќа се напив малку повеќе, ги соблеков пантолоните и и пријдов на дамата на неколку сантиметри од неа, меѓутоа тоа беше за шоу, немаше ништо - тврдеше Урош.

(ВИДЕО) „Ова повеќе нема смисла…“

Светлана Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша имаа закажано рочиште денес. Фолк ѕвезда се појави пред Палатата на правдата со насмевка на лицето, додека пак Јелена воопшто не се појави.

Цеца по крајот им се обрати на членовите на Седмата сила пред Палатата и откри што се случуваше на судењето, 

Да потсетиме, причина за ова судско рочиште се навредите на Карлеуша против Ражнатовиќ, кои Јелена ги објави на социјалните медиуми против фолк ѕвездата.

Нејзината изјава може да ја погледнете во видеото на следниот ЛИНК.

(Видео) Интернетот „гори“ од испадот на Луна! Оваа нејзина изјава ги насмеа сите, па дури и Гаги!

Луна Џогани во текот на учеството во „Задруга“ имаше многу лапсуси кои станаа хит на социјалните мрежи, но очигледно последното видео гизабавуваше сите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💕💕💕💋

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

По забавата по повод роденденот на Жељко Митровиќ, сопственикот и директор на телевизијата „Пинк“, Луна седеше со својот татко Гаги Џогани, па се пофали дека го пронашла популарното благо „Фереро Роше“ за Јована Томиќ Матора, но направи лапсус, па сите се насмеаа до солзи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JEL UKUSAN RAFARERO ROŠERO BOTIMO HAHAHHAHAHA pozlo @podjogajen.generalno.djogy

A post shared by Neguj mo srbski jezik (@negujmosrbski) on

Милијана пред Милојко била во врска со познат пејач? Се појави овој детал!

Случувањата во вилата „Парови“ секојдневно ја изненадуваат јавноста која го следи реалното шоу. А Кристина Маџибрада го праша Урош Анѓелиќ колку долго ја познава Милијана Божиќ, по што следеше чуден одговор.

Урош при давањето на одговорот беше двосмислен, па сите помислија дека Милјана била во врска со популарниот пејач Андрија Ојданиќ.

„Ја познавам долго време. Уште откако беше со Андрија“, одговори тој. „Таа била со Андрија?“, праша Кристина. „Не ме разбра. Уште откако беа овде во Парови заедно“, објасни Урош веднаш по прашањето на Кристина.

Популарно