ФОТО: Од нејзиното тело многу мажи остануваат без здив

Кортни Кардашијан  има 40 години, но на нејзиното тело може да и позавидат многу помлади девојки.

Кортни беше фотографирана во кожен фустан и сандали на  врзување, а во преден план ги итакна градите.Инаку Кортни има три деца, два сина и една ќерка.

Погледнете ја: 

ФОТО:Нивес Целзиус позирала во тренерка, без шминка

Мултимедијална личност Нивес Целзиум позната по своите провокативни облини и објави на Инстаграм кои мамaт воздишки кај многу мажи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Samo da vas podsjetim kako sam prilično slatka 😝

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Сепак, изгледа дека корона вирусот влијаел дури и на Нивес, со што во изолација тотално се опуштила судејќи по нејзината последната објава на Инстаграм.

- Би ставила јас некоја убава фотка, упицанета, некоја фина гардароба, но ова е мојата реална состојба со денови, исфлекани тренерки, издупчена маица, косата е миена но неможам да се исчешлам. Незнам дали да се чуствувам лошо бидејќи по малку и уживам во оваа запоставеност. Кажете ми дали и вие сте вака – напишала по сликата.

ФОТО: Македонската пејачка покажа како го поминува времето во зиолација

Македонската пејачка и професор, Андријана Јаневска,како и сите нас е во домашна изолација заедно со своето семејство.

Но, бидејќи време има и повеќе од доволно, Андријана знае малку и себе да се опушти. Таа на својот Инстаграм објави фотографија на која позира во секси издание пред својот гардеробер.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Red Is the New Black❗ 💋💄👠🌹🍓🍬💃

A post shared by Andrijana Janevska (@andrijana_janevska) on

Популарно