ФОТО: Славната манекенка позираше во минијатурна танга

Тина Кунаки, манекенка и сопруга на актерот Венсан Касел, на социјалните мрежи се пофали со врели фотографии од одморот во Бразил, а една особено ги заинтригира нејзините следбеници на Инстаграм.

Убавата 22-годишна девојка објавила фотографија во минијатурно бикини и го открила задникот на кој има скорпија тетоважа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦂

A post shared by @ tinakunakey on

Веднаш почнале да се нижат коментари за тетоважата, а се јавил дури и познатиот ди-џеј Дипло и прашал: „Дали е тоа вистинска тетоважа?“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

by my Diva

A post shared by @ tinakunakey on

Венсан Касел и Тина денес имаат 1-годишна ќерка, а тој пред неа беше во брак со Моника Белучи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

amour de ma vie

A post shared by @ tinakunakey on

ФОТО: „Чуварката од плажата“ во шестата деценија „како од мајка родена“

Поранешната ѕвезда од „Чувари од плажата“, Дона Д’Ерико направи фотосесија во добротворни цели. Фотографот зад сликите е Ник Салимбени.

Глумицата која е во своето шесто десетлетие од животот, позираше гола, само со црвена боја на себе. На Инстаграм таа објави една фотографија, со покана обожавателите да ги купуваат другите. 

Целта на кампањата, како што нагласи Д’Ерико, е да се соберат пари за спасување на жртви на трговија со луѓе, образование за ранливите категории и помош да се вратат на самостојниот живот.

Дона се придружи на поставата на „Чувари од плажата“ во 1996 година, а потоа глумеше и во засебната серија „Ноќните чувари од плажата“.

ФОТО: Сопругата на славниот актер ги покажа стомачните

Тина Кунаки (22) има ќерка со актерот Венсан Касел (53), а иако има породување позади себе, успеала стомачните мускули да ги доведе до совршенство.

Убавата манекенка со бразилски корени ги воодушевила сите, а нејзините милион следачи на Инстаграм не можат да поверуваат што гледааат.

Венсан Касел дури 30 години е постар од Тина Кунаки, па луѓето не можат, а да не се запрашаат што видела оваа убавица во него, иако ова на Венсан никако не му пречи и делува како да не чувствува таков вид на притисок од околината.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥥

A post shared by tinakunakey (@tinakunakey) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by tinakunakey (@tinakunakey) on

ФОТО: Деми Роуз во црвен латекс костим ги збудале своите фанови

Британската старлета Деми Роуз објави жешки фотографии , за да го одбележи најтоплиот ден во годината.

За денот на вљубените Деми објави неколку фотографии облечена во црвен латекс костим и ги почести своите 5 милиони фанови. Иако е многу млада , Деми е една од најпосакуваните девојки на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay up off my Instagram, pure temptation @dannydesantos 🖤

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Not your Valentine🌹 @dannydesantos

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Популарно